Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom planujemy otworzyć nasz oddział w pod brzegiem. Ma to na celu zmniejszenie kosztów dojazdu do Państwa firm. Bardzo często wypożyczamy nasze podnośniki do takich miejscowości jak Skarbimierz, Brzeg, Oława, również znacznie ułatwi się dojazd do Namysłowa. Część naszych podnośników, najczęściej wypożyczanych w tych rejonach będzie stacjonować w Małujowicach. Będą to między innymi zwyżki nożycowe elektryczne o wysokościach 10 i 12 metrów roboczych.

Zwyżki na wynajem coraz bliżej.

Będziemy obserwować czy nasza decyzja o oddziale będzie owocna, jeżeli tak to w przyszłości otworzymy kolejne. Częstymi miejscami wynajmów są również Strzelce opolskie, Zmina Wódka, oraz Gogolin. Mamy nadzieje że również w tym obrębie uda nam się stworzyć oddział. Czas pokazał że zapotrzebowanie na zwyżki w naszym rejonie jest bardzo duże, a nasze nowe podnośniki cieszą się bardzo dobrą opinią.

Zachęcamy do polubiania naszego profilu na facebooku i wystawianiu opini. Również niezmiernie cenne będą dla nas wszystkie sugestje.

 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *