Podnośniki – wynajem podnośników

Specjalnością naszej firmy są nowoczesne podnośniki, które pozwolą Państwu na wykonywanie różnego rodzaju specjalistycznych działań – zarówno na placu budowy, jak również w fabryce czy magazynie. Dzięki ogromnej różnorodności sprzętów, będziecie Państwo mogli wybrać dokładnie te, których potrzebujecie do codziennej pracy. Oferujemy:

  • podnośniki koszowe,
  • podnośniki nożycowe,
  • podnośniki na przyczepce,
  • podnośniki przegubowe i wiele innych urządzeń, które sprawdza się w rozmaitych zadaniach.

Oczywiście poza sprzedażą sprzętu, oferujemy również wynajem podnośników, dzięki czemu będziecie Państwo mogli zaoszczędzić, a jednocześnie zrealizować wszystkie swoje zadania. Zarówno sprzedaż, jak i wynajem Onza Opole to doskonałe rozwiązanie dla firm – zapraszamy!

Zwyżki – wynajem zwyżek

W wielu pracach budowlanych, a także w fabrykach i magazynach różnego rodzaju zwyżki to urządzenia niezbędne, dzięki którym możliwe jest docieranie do miejsc znajdujących się na dużych wysokościach. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne podnośniki, z których możecie Państwo skorzystać przez określony, dostosowany do swoich potrzeb czas. Wynajem zwyżek dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klienta, a dzięki dużej różnorodności urządzeń oraz ich typów, możliwy jest wybór takich sprzętów, które pozwolą realizować najbardziej skomplikowane zadania. Zapraszamy do współpracy – wynajem Onza Opole to korzystne warunki oraz konkurencyjne ceny.

Podesty ruchome – wynajem podestów ruchomych

Jeżeli chcecie Państwo zapewnić sobie możliwość bezpiecznej i efektywnej pracy na dużych wysokościach, macie możliwość zainwestowania w podesty ruchome. Dzięki swojej mobilności podesty ruchome przejezdne są w stanie zapewnić możliwość docierania do trudno dostępnych miejsc i sprawdzają się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Oferujemy wynajem podestów ruchomych, dzięki czemu będziecie Państwo mogli zaoszczędzić i zaopatrzyć się w wysokiej jakości rozwiązanie na określony czas – dostosowany do Waszych indywidualnych potrzeb. Wynajem Onza Opole zapewnia przy tym atrakcyjne warunki współpracy, a także duży wybór nowoczesnych sprzętów.