Zajmujemy się wynajmem podnośników na terenie całego województwa Opolskiego oraz Śląskiego i Dolnośląskiego. Podsiadamy nowy sprzęt sprawdzonych marek. Podnośniki zawsze dojeżdżają w wyznaczone miejsce na czas! Oferujemy niskie ceny i stawiamy na długą współpracę z klientem. Jeżeli zależy Państwu na bezpieczeństwie oraz elastyczności prosimy o kontakt.

Wynajem podnośników

Prace na dużych wysokościach wymagają dysponowania profesjonalnym sprzętem, który podniesie materiały, urządzenia oraz ludzi na znaczną wysokość. Nasza oferta podnośników na sprzedaż jest coraz szersza, obejmuje najnowocześniejszy, niezawodny sprzęt wysokiej klasy, ale proponujemy też wynajem podnośników. W gamie podnośników na wynajem posiadamy podnośniki nożycowe do prac wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, podnośniki koszowe teleskopowe, podnośniki osobowe, towarowe i inne. Są regularnie serwisowane, niezawodne i niezbędne w pracy w wielu branżach przemysłowych, handlowych, usługowych, energetycznych i budowlanych.

Sprawdzony sprzęt za rozsądną cenę

Oferta wynajmu podnośników kierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm z wielu branż. Dzięki szerokiej bazie maszyn i naszemu doświadczeniu jesteśmy niezawodni i ciągle poszerzamy zakres swoich usług. Współpracując z klientem, zawsze dzielimy się fachową wiedzą, wspieramy go od strony technicznej i pomagamy w wyborze urządzeń idealnie dopasowanych do potrzeb danego przedsięwzięcia. W firmie Onza wszystkie oferowane na wynajem podnośniki są sprawne technicznie, zarejestrowane w Polsce i spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa oraz funkcjonalności. Sprzęt taki można wynająć, ciesząc się niską ceną, bez konieczności inwestowania we własny park maszynowy. Cena wynajmu podnośnika zależy od rodzaju maszyny oraz czasu, na jaki klient decyduje się go pożyczyć.

Opole – wynajem podnośników

Firma Onza działa między innymi na terenie Opola, Wrocławia, Katowic, Brzegu, Oławy, Nysy, Prudnika, Strzelec Opolskich, Zimnej Wódki, Krapkowic oferuje na wynajem podnośniki elektryczne, spalinowe, nożycowe, przegubowe, osobowe, na przyczepce klientom z województwa opolskiego, śląskiego i dolnośląskiego. Korzystając z wypożyczalni podnośników w Opolu, można zdecydować się na wynajęcie sprzętu na kilka godzin, dni lub zdecydować się długoterminowy wynajem podnośnika. Podnośniki mogą być obsługiwane tylko przez osoby z uprawnieniami UDT. Nasza firma prowadzi szkolenia UDT w siedzibie w Opolu oraz na terenie firmy klienta.