Podnośniki Mantall XE60 plus mini już na wynajem

Nasza oferta poszerzyła się o podnośniki o wysokości 6,4 metrów roboczych. Podnośniki przeszły badania UDT i są już gotowe do pracy. Niedługo trafią do pierwszego klienta. Zwyżki te są niezwykle uniwersalne, podest roboczy jest nieco większy niż w przypadku podnośników osobowych a w dodatku posiada bardzo praktyczny “balkonik”. Dużym plusem jest również niewielka waga podnośnika (810 kg), idealnie sprawdza się na posadzkach gdzie nie może występować duży nacisk na metr kwadratowy.
Często otrzymywaliśmy zapytania o podnośniki tego rodzaju. Cieszymy się, że są już one dostępne do wynajmu. Jesteśmy pierwsza firmą w Polsce która oferuje taki sprzęt jak Mantall XE60MINI/ED PLUS
Podnośniki nożycowe

Podnośniki osobowe, czy naprawdę są niezastąpione?

Podnośnik nożycowy Mantall xe60 mini plus dowodzi, że tak nie jest. Porównując do podnośników osobowych,  podnośnik nożycowy Mantall wyróżnia się zwinnością oraz zwiększonym zasięgiem pracy. Mantall wciśnie się w każdy kąt, a dzięki wysuwanemu balkonikowi ma ma zwiększony zasięg boczny. Mamy nadzieje, że takie zalety odkryją nasi przyszli klienci. Polecamy wynajem podnośników z naszej firmy, warto pracować na nowym i bezawaryjnym sprzęcie.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *