W ubiegłym tygodniu informowaliśmy Państwa o planowanych inwestycjach w bieżącym roku, ze względu na duże zainteresowanie wynajmem podnośników 12 metrowych musieliśmy je przyśpieszyć. Dzisiaj trafił do naszego magazynu nowy podnośnik nożycowy JLG 10RS, a już we wtorek przyjedzie prosto z Czech Genie 2632. Oba podnośniki są już zgłoszone do rejestracji w urzędzie UDT. Wynajem podnośników będzie możliwy w przyszłym miesiącu.

Podnośnik JLG 10RS,

Dlaczego akurat wybraliśmy ten podnośnik? Wysokość robocza danej zwyżki wynosi 12 metrów roboczych. Na terenie Opolszczyzny większość hali produkcyjnych posiada dach na wysokości 10-12 metrów. Ponadto udźwig JLG 10RS jest większy od standardowych wąskich podnośników, może podnieść aż 320kg. Posiada kompaktowe wymiary, ma możliwość złożenia górnych bajerek, dzięki czemu może przejechać przez drzwi o szerokości 1,22 metra. Dzięki takim cechom idealnie nadaje się  do wykorzystania przy wszelkiego rodzaju pracach monterskich wewnątrz hali.

Podnośnik JLG 10RS

 Plany związane z wynajmem zwyżek,

Najbliższe miesiące zapowiadają się bardzo obiecująco. Bierzemy pod uwagę zwiększenie nakładów na zakup nowych podnośników w tym roku, wszystko dzięki nawiązaniu nowej współpracy z kilkoma dużymi przedsiębiorstwami. Znajdują się one w strefie ekonomicznej w Skarbimierzu oraz Zimnej Wódce. Nasza strategia bazująca na wynajmie nowych podnośników przynosi efekty. Klienci doceniają niezawodność zwyżek. Praca na wysokości jest szczególnie niebezpieczna i ważne jest aby wypożyczać podnośniki, które nie pozostawiają wątpliwości co do ich stanu technicznego.
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *