Ładowarki teleskopowe – wózki widłowe ze zmiennym wysięgiem

Ładowarki teleskopowe, zwane też wózkami widłowymi ze zmiennym wysięgiem, to maszyny bardzo wszechstronnie stosowane w budownictwie, przemyśle i rolnictwie. Umożliwiają one montaż różnego sprzętu roboczego i mogą być wykorzystywane przy rozładunku towarów paletowych, za pomocą szufli lub do pracy na wysokościach, jeśli wyposażone są w platformę roboczą dla ludzi. Nasza firma oferuje ładowarki teleskopowe nowe, używane oraz wypożycza je firmom z wielu branż.

Szkolenia na ładowarki teleskopowe i Wózki widłowe

 

Szkolenia i kursy UDT na ładowarki teleskopowe są skierowane do każdego pracownika lub właściciela firmy, który chciałby uzyskać kwalifikacje do obsługi tego typu urządzenia. Ukończenie szkolenia i zdanie egzaminu UDT na obsługę ładowarek teleskopowych czy wózków widłowych, otwiera nowe możliwości podjęcia pracy i jest bardzo pożądaną obecnie umiejętnością. Jako firma specjalizująca się w sprzedaży podnośników, wózków widłowych i nie tylko, organizujemy także profesjonalne szkolenia UDT zakończone egzaminem państwowym. Kursy i egzaminy odbywają się w naszej siedzibie w Opolu lub, w przypadku kursu grupowego dla pracowników, w miejscu wskazanym przez klienta. 

 

Firma ONZA realizuje szkolenia dla operatorów „wózków widłowych” w 2 zakresach:

  • Wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
  • Do 1 czerwca 2019r. była to tzw. kategoria IIWJO i IIIWJO

Uprawnienia wymagane również przy obsłudze wózków prowadzonych z mechanizmem podnoszenia powyżej 30 cm.

Uprawnienia ważne 10 lat.

  • Wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
  • Do 1 czerwca 2019r. była to tzw. kategoria IWJO

Uprawnia również do obsługi wszystkich pozostałych wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia.

Uprawnienia ważne 5 lat.

Kursy zakończone są egzaminem państwowym przed komisją UDT. Zarówno samo szkolenie jak i egzamin odbywają się w naszej siedzibie w Opolu. Jest też możliwość organizacji kursu grupowego dla pracowników i egzaminu UDT, w miejscu wskazanym przez klienta.

Gwarantujemy najwyższą jakość kształcenia z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu, materiały edukacyjne i dogodne godziny zajęć. Dla osób nie mogących odbyć kursu w tygodniu istnieje możliwość szkoleń weekendowych.

Co to jest ładowarka teleskopowa?

Wielu klientów szuka maszyny, która łączy zalety kilku maszyn jednocześnie. W takiej sytuacji bardzo dobrym rozwiązaniem jest zakup lub wynajem ładowarki teleskopowej, czyli jednego, uniwersalnego urządzenia o wielu możliwościach. To maszyny wielozadaniowe, idealnie dopasowujące się do aktualnego zapotrzebowania w fabryce, magazynie, firmie rolniczej, budowlanej, montażowej, w przemyśle drzewnym, a nawet w branży reklamowej. Ładowarki teleskopowe mogą być wyposażone w widły do palet, łyżki ładowarkowe, chwytaki do bel, pługi, platformy robocze, a nawet w zamiatarki, kosiarki do trawy, siewniki oraz inne urządzenia rolnicze. Dzięki dużym kołom terenowym wózki widłowe ze zmiennym wysięgiem sprawdzają się także w trudnym terenie, są zwrotne oraz szybkie.

Sprzedaż i wynajem wózków widłowych, ładowarek teleskopowych, 

Podnośniki teleskopowe na sprzedaż i wynajem oferowane przez naszą firmę, wyróżniają się kompaktowymi konstrukcjami, wysokim komfortem pracy oraz bezpieczeństwem. Każdy klient, który zdecyduje się na zakup ładowarki teleskopowej, może liczyć na fachową pomoc naszego pracownika, który pomoże dobrać sprzęt idealnie sprawdzający się w wybranej branży. W przypadku urządzeń używanych proponujemy maszyny serwisowane, sprawne technicznie, w niższych cenach niż ładowarki teleskopowe prosto od producenta. W przypadku klientów, którzy ładowarek teleskopowych potrzebują doraźnie lub nie mają środków na zakup nowego urządzenia, zalecamy wynajem na godziny, dni lub dłuższe okresy eksploatacji. Jako firma sprzedająca i wynajmująca ładowarki teleskopowe działamy w Opolu, na terenie województwa opolskiego, śląskiego i dolnośląskiego.