Wypożyczalnia Zwyżek

kiedy warto z niej skorzystać?

Posiadasz firmę, która często korzysta z podnośnika, ale nie ma własnego urządzenia? Nie martw się. Nie musisz brać kredytu na jego zakup, czy decydować się na wieloletni leasing. Możesz skorzystać z wypożyczalni zwyżek. I nieważne jest, na jak długo potrzebujesz maszyny: na godzinę, dzień czy na kilka miesięcy. Długoterminowy najem podnośników nie jest ani kosztowny, ani skomplikowany.

Kto korzysta z wynajmu podnośników?

Najem podnośników jest doskonałym rozwiązaniem w wielu przedsiębiorstwach, które chcą wykorzystać możliwości, jakie dają podnośniki różnego typu. Najczęściej decydują się na posługiwanie podnośnikiem pracownicy firm budowlanych, reklamowych, energetycznych oraz przedsiębiorstwa, które sprawnie prosperują dzięki dużej powierzchni magazynowej.

Podnośnik nożycowy na wynajem

wynajem podnośników

Dużym powodzeniem wśród firm szukających podnośników na wynajem cieszą się zwyżki nożycowe. Mają one bardzo wiele zastosowań, zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Podnośnik nożycowy ma duży udźwig i sporą platformę roboczą, jest też stabilny na nierównym terenie. W dobrej wypożyczalni podnośników tego typu urządzenie dostępne jest w różnych wersjach, dlatego łatwo znaleźć to optymalne do przeprowadzenia określonych prac. Najczęściej maszyny nożycowe pracują przy budowie hal, konserwacji budynków, myciu okien, napraw dachów i elewacji. Cena za wynajem podnośnika nożycowego uzależniona jest od standardu urządzenia oraz okresu, na jaki chce się go wynająć. Zwykle jednak cena za dzień wynajmu zwyżki jest niższa w przypadku wynajmu długoterminowego.

Podnośnik koszowy na wynajem

Drugim typem podnośników na wynajem, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem, są zwyżki koszowe, idealne do podnoszenia pracowników, narzędzi i urządzeń podczas budowy, konserwacji budynków, mycia elewacji i okien, obcinania gałęzi drzew czy przeprowadzania napraw energetycznych. Podnośniki koszowe mogą być  teleskopowe, przegubowe, samojezdne, jak i przewożone na samochodzie lub przyczepce. Ich zaletą jset to, że operator może prowadzić prace nad przeszkodą, nie musi podjeżdżać bezpośrednio koło miejsca w którym będzie pracować. Tak samo, jak w przypadku wynajmu podnośnika nożycowego, cena za dobę wypożyczenia jest niższa w przypadku wynajmu długoterminowego.

Jak wynająć dobry podnośnik?

Żeby mieć pewność, że wypożyczenie podnośnika będzie dobrym wyborem, warto zwrócić uwagę na renomę wypożyczalni oraz sam sprzęt, jaki ona oferuje. Wybierając podnośnik, trzeba wziąć pod uwagę jego możliwości, maksymalną wysokość pracy i wielkość kosza lub platformy roboczej. Muszą one odpowiadać na zapotrzebowanie w danym momencie, wspomóc przy wykonaniu konkretnej pracy zleconej. Sprzęt musi być też bezpieczny, czyli sprawny, regularnie serwisowany i mieć ważne badanie Urzędu Dozoru Technicznego, dobrze żeby był w miarę nowy, unikniemy ryzyka awarii. Dobra wypożyczalnia podnośników oferuje także serwis i naprawę sprzętu w miejscu pracy urządzenia. Jeśli to konieczne, warto spytać, czy sprzęt zostanie dostarczony pod wskazany adres.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *